fbpx
Close

Prace nad dodatkiem do Maracaibo

Wydawnictwo Game’s Up, które stworzyło „Maracaibo” rozpoczęło prace nad pierwszym dodatkiem do tego świetnego tytułu. Za wcześnie jeszcze na szczegóły, ale gracze mają szansę dołożyć swoją cegiełkę do wspomnianego rozszerzenia.

Nie ulega wątpliwości, że karty planowania są podstawą rozgrywki i to dzięki nim „Maracaibo” jest tak różnorodne. Jeśli macie jakieś fajne pomysły na nowe efekty kart planowania, to możecie się nimi podzielić z wydawcą i być może trafią one do tworzącego się dodatku. Czegoś Wam brakuje w rozgrywce? Potrzebna jest kontra na istniejący efekt? A może macie pomysł jak wprowadzić jakiś polski akcent?

Alexander i zespół Game’s Up zapoznają się ze wszystkimi propozycjami, wybiorą najbardziej interesujące i na ich bazie opracują nowe karty planowania!

Jak do tego podejść?
1) Wymyśl jakiś nowy efekt dla kart planowania. Możesz także zaproponować nazwę karty, nagrodę w punktach zwycięstwa, koszt i co tam jeszcze wpadnie Ci do głowy.

2) Opisz wszystko po angielsku (lub niemiecku) i wyślij na adres: info@games-up.de

3) Jedna osoba może zaproponować maksymalnie 5 pomysłów (liczymy różne pomysły, ale też ich warianty).

4) Propozycje należy wysłać do 6 maja 2020 (do północy naszego czasu).

5) Pomysły można omawiać na forach i grupach dyskusyjnych, ale ostatecznie propozycję trzeba wysłać na podany adres email.

Uznanie
Wydawca wybierze kilkanaście propozycji i zamieści je w dodatku. Ostateczna liczba nie jest jeszcze ustalona.

Pomysły w końcowym produkcie mogą się trochę różnić od propozycji albo mogą zostać rozwinięte.

Autorzy wybranych propozycji mogą zostać podpisani imieniem i nazwiskiem na kartach i w książeczce z zasadami, jeśli wykażą taką chęć. Wydawca może też o nich wspomnieć na forach, na swojej stronie internetowej itp.

Jeśli pomysły będą identyczne lub bardzo podobne, to pod uwagę zostanie wzięty wyłącznie email, który dotrze jako pierwszy.

Game’s Up czeka na Wasze pomysły!

Uwaga!
Wszystkie przesłane pomysły staną się własnością Game’s Up, a ich autorzy nie będą mieli do nich żadnych praw i nie otrzymają za nie wynagrodzenia finansowego. Game’s Up zastrzega sobie prawo do ostatecznej decyzji, które pomysły umieścić w dodatku. Czas publikacji zależy wyłącznie od Game’s Up.

Wszelkie dane osobowe przekazane do Game’s Up będą przechowywane wyłącznie na czas tworzenia dodatku i zostaną później wykasowane. Nie zostaną one przekazane stronom trzecim.

Umieszczenie imienia i nazwiska na elementach dodatku oraz uhonorowanie każdego autora w sieci nastąpi wyłącznie po wcześniejszej zgodzie autora.

Autorzy, których pomysły zostaną wybrane do publikacji zostaną o tym poinformowani za pośrednictwem adresów email, z których prześlą propozycje. Informacji można się spodziewać na przełomie maja i czerwca 2020 r.
Każdy autor wysyłając swoje propozycje zgadza się na powyższe zasady.

Zobacz także