fbpx
Close

Przedsprzedaż Ragusy i Wenecji

Premiera Ragusy i Wenecji odbędzie się w październiku tego roku, a już teraz wystartowała przedsprzedaż.

Oprócz rabatu każdy zamawiający otrzyma zestaw ekskluzywnych elementów do obu gier i minidodatek do Wenecji. Są to specjalnie wycięte drewniane elementy z nadrukiem, zastępujące niektóre standardowe element, po jednej stylizowanej metalowej monecie na grę (zastępują żetony pierwszego gracza) oraz minidodatek do Wenecji: „Usługi taxi”. Elementy ekskluzywne dostępne będą do wyczerpania zapasów.

Dodatkowo, każdy kto zdecyduje się na jednoczesny zakup obu gier otrzyma dodatkowy rabat oraz darmową wysyłkę. Ponadto do Wenecji można dokupić zestaw metalowych monet, które wykorzystywać można także w Maracaibo.

Obie gry produkowane są jednocześnie w Chinach przez Gameland i wydane będą w pięciu językach. Pliki ze wszystkimi wersjami językowymi zostały już dostarczone do drukarni i od miesiąca trwa produkcja.

Na naszej stronie znajdują się opisy obu gier z polskimi instrukcjami. Na początek zapraszamy też do recenzji Ragusy przygotowanej przez Gambita. W kolejnych tygodniach będzie się pojawiało więcej materiałów o obu grach.

Warto jeszcze wspomnieć, że będziemy także realizowali zamówienia na polskie edycje złożone na kickstarterowej kampanii Wenecji. Zamówienia te będą realizowane jako pierwsze, a każdy kto wsparł kampanię otrzyma dodatkowo zestaw metalowych monet do Wenecji.

Zapraszamy do naszego sklepu:

https://fishbonegames.pl/sklep/

 

Opisy obu gier:

https://fishbonegames.pl/gra/ragusa/

https://fishbonegames.pl/gra/venice/

 

Recenzja Ragusy przygotowana przez Gambita:

https://www.youtube.com/watch?v=-f2vU06rg48&feature=emb_logo

Zobacz także